| IuliaCazacu345 a întrebat:

Cum pot scapa de acnee? Numai nu cu mere ca am auzit ca-ți îmbatraneste fata.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dermatolog

| Romanul86 a răspuns:

Trebuie să bei multă apă mai mult de 2l pe zi.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Sa ai in prim plan igiena fetei. Nu atingi cu mana fata, si te speli nu doar cu apa, dar si cu produse special facute pentru acest lucru.
Daca nici cu igiena nu merge si chiar vrei sa scapi de acnee iti sugerez un dermatolog. Oricum problema in 95% din cazuri dispare dupa varsta de 19-20 de ani.

| theillusoryman a răspuns:

Simplu! Fa-ți un transplant de față, dar ai grijă ce ten alegi ca nu cumva să reapară problema.Baftă!

| Mariavasile a răspuns:

Folosește zinerit

| Mirceasc a răspuns:

Sunt multe tratamente, dar cel mai recomandat este o vizită la medicul de familie. De acolo vei primi tratamentul care se cuvine pentru problema ta. Succes.

| IuliaCazacu345 explică (pentru Mirceasc):

Nu crește greu parul pur si simplu vreau mai repede sa crească

| Mirceasc a răspuns (pentru IuliaCazacu345):

Iulia, fiecare ten este diferit de la om la om. Dacă dorești ca părul să îți crească mai repede, te poți informa de pe internet care este cel mai eficient produs după ratingul acelui produs. De asemenea cred că este foarte bine să nu mai pui foarfeca în el. Mult succes.