| Anonim2003000 a întrebat:

Cum pot scăpa de erecție? Adică e foarte jenant ca atunci când merg la piscina sau in alte locuri și știți voi...vezi una buna si am erecție! Plus că asta se întâmplă și acasă dacă stau pe Facebook și apare cateo poza mai deochiata de cele mai multe ori se termina cu masturbare! Și plus că începe școala și eu trec la liceu și nu vreau sa să mă gândesc ce sar întâmplat dacă am avea gen ora de sport și as fi in trening! Serios cum scap de asta? Și cum scap și de masturbare?
Pentru că sunt foarte sensibil la chestile astea! Daca știți la ce mă refer

Răspuns Câştigător
| NRazvan a răspuns:

Ceai cu brom este raspunsul la partea cu erectia. La partea cu masturbarea nu te pot ajuta, tine de tine, este o nevoie pe care corpul o simte si o cere.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dusul cu apa rece, te scapa imediat de erectie!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Totul pleaca din mintea ta, schimba ti gîndurile si o sa vezi ca nu vei mai avea erectie, cand vezi o babă pe stradă nu ai erectie nu? Asa trebuie sa te gindesti cand vezi orice fată sau femeie la scoală pe stradă, ca sunt niște babe.

| DaniTDCI a răspuns (pentru Violleta2022):

Exact, daca baiatu' e la scoala si are erectie, da o fuga pana acasa sa faca un dus rece,

| Violleta2022 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Daca-i la scoala, ar trebui sa-si bata capul si sa se concentreze pe lectii, nu pe sex, nu-i clar asta?
Atunci nu ar putea sa aiba reactii, ca nu-i matematica chiar atat de sexy incat sa-i produca reactii instanee.