| cossmy a întrebat:

cum pot schimba la facebook la relationship status in loc de "in a relationship with." sa'mi apara altceva. De ex :"impreuna cu" sau asa ceva. Si sa adaug stari. Am vazut de asemenea aceeasi chestie facuta si la familie. Numele schimbat. Sau la relationship status adaugate mai multe persoane. Si asta ma intereseaza cum se poate face. Mersi anticipat. Si scuze categoria

1 răspuns:
| AnNe a răspuns:

Ba inainte de a scrie uitati-va si la categorielaughingmultumesc anticipat