| ÎnȚeLePTU1 a întrebat:

cum pot spune la o fata te iubesc dar sa nu raman cu cuvantul ei ca ea nu ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| lorycykcl a răspuns:

In dragoste mai exista si cate o doza de suferinta, daca ar fi totul roz ar fi plictisitor. Fa-ti curaj si spune-i ce simti, sa nu-ti fie teama de raspuns. Si daca o sa te respinga ce? Au mai fost si alti baieti respinsi si n-au murit din asta. Nu lasa orgoliul sa te impiedice sa faci ceea ce vrei, mai tarziu o sa ai regrete si o sa te intrebi "ce-ar fi fost daca"?
Aaa... Nu cred ca e dragoste ceea ce simti, dragostea e ceva mult mai profund, nu spune "te iubesc" asa de usor de fiecare data cand iti vibreaza inima. Pastreaza-l pentru persoana care o sa te faca sa da-i totul pentru ea. Succes si sper sa te ajute ceea ce ti-am zis

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti timid spune-i-o p mess thinking