| Nutza_7228 a întrebat:

Salut cum sa atrag inapoi baiatul care il iubesc? multumesc:j

Răspuns Câştigător
| simona_3709 a răspuns:

Sa atragi inapoi?
Daca l-ai pierdut sau daca a plecat singur mai bine n-o face.
Dupa ce ai mancat toata mancarea esti deja satula si crede-ma ca nu mai ai nici loc nici chef sa mai mananci din nou acelasi fel de mancare, e ca o ciorba reinacalzita de multe ori, nu mai are acelasi gust.
Asta pe o parte, dar pe alta parte gandeste-te ca nu se merita. Adica daca a plecat singur inseamna ca a avut motive intemeiate, nu te mai iubea, nu mai simtea nimic pentru tine sau poate l-a suparat ceva si nu s-a mai simtit capabil s-o ia de la capat. Daca l-ai pierdut nu mai ai ce sa mai faci. Spui " pe care-l iubesc ", dar daca l-ai fi iubit nu l-ai fi lasat sa plece, nu l-ai fi pierdut. ( nu stiu ce s-a intamplat in realitate doar presupun).
Daca e adevarat ca l-ai pierdut pur si simplu uita-l, trebuia sa-ti dai seama de adevaratele tale sentimente cand erai cu el.
Deci ca o concluzie: Nu te mai chinui sa-l aduci inapoi, chiar daca vei putea face chestia asta, relatia ta cu el nu va mai evolua, practic nu va mai merge deloc.
Asa ca, mai bine gaseste-ti pe altcineva, pastreaza clipele frumoase din relatia asta si mergi mai departebig hug
Numa` bine

2 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Poi fi tu insuti.
Fa`i ochi dulci[asta faci deja]
uitate mai mereu la el[Si asta o faci]
Vezi si u daca el se mai uita la tine, daca da. inseamna ca inca ti la el
Si fa u primul pas daca el este mai timid si nu vrea!
Tr un sms!

Pa`pa

| Nutza_7228 explică:

M-am certat de la nimic... dar el inca ma iubeste.si acum nu vorbim deloc