| Branisteanumihai a întrebat:

Cum sa i spun unei fete ca o plac chiar daca is timid. Ce sa fac? Eu i-am aruncat un trandafir peste gard si am crezut ca m-a bagat in seama dar nici nu si-a dat seama. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
De ce nu i l-ai dat personal? E si normal ca nu a avut nicio reactie. Trebuie sa vorbesti cu ea, sa ii dai de inteles ca o placi, sa ii vezi reactiile si cand simti ca este momentul potrivit, ii spui. Data viitoare daruieste-i un trandafir fara sa il arunci peste gard.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa ii spui atunci vei avea curajul necesar, si eu sunt timid si tot i-am zis fetei pe care o plac ca o plac. Incearca sa iei alt trandafir sa i-l dai personal si sa ii spui cat de mult tii la ea.
Iti doresc bafta.

| ciotori a răspuns:

Iti iei inima in dinti si spui direct si gata ai scapat, asta asteapta fetele sa faci tu primul pas