| MaximSpeed a întrebat:

Salut,cum sa imi conving prietena care este virgina sa mearga sa facem sex la un hotel?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti pana aveti amandoi peste 18 ani (in caz ca nu aveti inca), o ceri de sotie, si in noaptea nuntii sigur te va insoti acolowinking funda? big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca fata sa accepte sa faca "sex" trebuie sa ai un anumit comportament care sa o determine sa doreasca chiar ea sa accepte sa faca de fapt dragoste nu doar sex. Pentru a face doar sex nu este nevoie de o camera de hotel.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cam greu, invit-o la tine si dai de baut, poate reusesti

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sti ce frate? de ce sa te umilesti rugandute de ea, las-o si cauta alta cu care sa ai ce face, e nasol sa faci sex cu virgine

| MaximSpeed explică:

Avem 18 ani amandoi

| Emilian65 a răspuns:

Duci munca de lamurire cu ea, ii explici care sunt placerile amandurora, pui un prezervativ, o mangai si o saruti in cele mai sensibile locuri ale corpului ei si poate cedeaza sa faci sex cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fao sa isi doreasca asta. Daca tu doar ii spui " vreau sex" poti sa astepti pana vine pastele cailor