| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi imbunatatesc actul sexual? Cum sa ii dau partenerei un orgasm ca la carte? Ma puteti ajuta cu sfaturi sau carti despre?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Un orgasm ca la carte? Fă-i un oral ca la carte!
Sfaturi? cere-i ei - numai ea poate să te îndrume să faci ce-i place, s-o atingi numai acolo unde îi place și mai ales, CUM îi place.
Noi n-o cunoaștem. Sau... poate vrei să ne-o prezinți? După aia sigur o să scriem o carte!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Aaaaaa?
Carti?
WTF?
Sper ca glumesti.
WTF? Carti?

Poti face o femeie sa simta ca traieste cu adevarat doar prin practica.
Daca esti adolescent(si nu numai) ia-le pe toate la rand.Cu protectie bineinteles.
Lasa principii, lasa moralitatea, lasa gandurile, lasa tot deoparte.
Ia si traieste-ti viata si gusta din toate indiferent ca sunt bune sau rele.
Doar experimentand poti face o femeie sa aiba orgasm.
Pe langa toate astea adauga ingredientul cel mai important:
Fii barbat adevaratwinking

greece12
| greece12 a răspuns:

Cu rabdare,comunicare si generozitate.
In primul rand,invata sa te controlezi foarte bine,ca sa nu strici totul inainte sa inceapa.
Foarte bun inceput faptul ca te preocupa satisfactia partenerei,e prima ta dovada de generozitate.
Caile prin care comunica un cuplu sunt verbale si non-verbale,si,nu sau!
Asa ca vei discuta cu ea,ce ii place,ce ar vrea, cum simte, daca continui, daca te opresti, ii ceri sa te ghideze.Rusinea nu are ce sa caute aici,sunteti in pat,faceti dragoste,nu vad de ce n-ati putea si discuta despre un lucru pe care il puteti face!
Apoi,observa singur reactiile ei,interpreteaza-i mimica, privirea, raspunsurile ei la actiunile tale, toate impreuna iti ofera o imagine clara a starii in care va aflati, daca esti pe drumul bun sau nu.
Prelungeste intotdeauna preludiul.Si nu ca sa va plictisiti,ci ca sa o faci sa-si doreasca nebuneste sa faci dragoste cu ea,e cel mai promitator start!
Ofera totul fara ezitare si fara graba,nu astepta sa vezi rezultate imediate,in orice cuplu e nevoie de timp,pentru ca sunteti ca doua instrumente care pana acum cantau separat si aveti nevoie sa va acordati unul la celalalt,ca sa puteti canta impreuna!
Nu stiu cata experienta ai,dar repetitia e mama invataturii,asa ca repetati mereu, cautand intotdeauna sa fie mai bine, sa inaintati inca un pas.
Nu se poate totul dintr-o data, dar insistand, veti ajunge la rezultatul pe care il doresti.
Si satisfactia va fi enorma!
happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa cartile si sfaturile de pe net. Pune mana intreab-o ce si cum ii place si prin antrenament o sa ajungeti la partide satisfacaoare pentru ambii

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu iti trebuie nicio carte. ai nevoie doar de experienta si incredere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha! Ai auzit de comunicare, vorbiti intre voi ce si cum va place, doar nu ai vrea sa vin sa-ti aratlaughing La cei 16 ani ai tai nu trebuie sa disperi, mai ai multe de invata varule

| HueyFreeman a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Cu ea trebuie sa discuti.