| TwiXXXie a întrebat:

Salut, cum sa ma port cu fosta prietena cu care inca mai sunt destul de apropiat, sa o fac sa vada ce a pierdut, sa se intoarca la mine? Ma gandeam ca sa fiu mai indiferent asa dar nu prea stiu cum ca tin foarte mult la ea, ceva propuneri?

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Sa fii indiferent! Uite eu unu chiar sunt cu fosta si sincer chiar nu ma mai intereseaza dar cand vede ca mie nu-mi mai pasa ma cauta ea.Succes.

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Sa vorbesti frumos cu ea, sa-i oferi cadouri.
Pa, pa.
Fa ceea ce-ti spune inima daca inca o mai iubesti.

| CrazzzyA a răspuns:

Baga-te intr-o alta relatie sau povesteste-i ei de alte fete sa vezi cum reactioneaza. Daca e geloasa, nu mai are rost sa faci pe indiferentul pentru ca probabil mai tine la tine, dar daca nu...mai bine o lasi asa.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Te comporti cu ea de parca nu ati fost niciodata impreunahappy

| elisabeta12345678900987654321 a răspuns:

Fii indiferent dar totusi arata-i ca esti acolo pentru ea mai intai ca un prieten si mai tarziu putin ca iubit.

| mitzamitza909 a răspuns:

Baga-te pe felie cu o alta fata, si intr-un mod o sa ii faci in ciudawinking tongue P.S :Incearca!