| System a întrebat:

Cum va dezmerdati persoana iubita, sau ce cuvinte folositi.

De exemplu, puisor...etc.

Cred ca intelegeti ideia la care ma refer.

Răspuns Câştigător
| Marinushh a răspuns:

Spune`i asa cum simti. floricica, frumusete, dulceata, iubi, etc. Oricum trebuie sa-i placa. Incearca sa fii unic happy >big grin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am prietena.

| gigiro a răspuns:

Puiut, pupi.

| Andru1996 a răspuns:

Am inteles ideea... dar fi pic atent eu unul am o vorba de cand am cunoscuta ii zic ingeras dar nu totul tine de cum o alintiwinking trebuie sa fii sh pic romanticwinking trimite'i poeziiwinking i'ai cate o ciocolata asta le da pe spate iti zic sigurwinking comportate frumos in preajma eiwinking FUNA PLSbatting eyelashes

| RainbowXD a răspuns:

Ursuletz si pisoiash big grin

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, am inteles ''ideia''...Pey eu ii spun pui, iar el, mie, pisoihappy.

| Ambrus a răspuns:

Placintzica! laughing

| lyrics a răspuns:

Andru1996 poate dai pe spate cu o ciocolata fetele de 8-9 ani.
winking

| Alina0491 a răspuns:

Eu. la incput ii spuneam bebe. asta fiind acum 4 ani :d acum, de vreo 2, 3 luni ii spun ba puiut, ba ingeras si cand il sun ii spun " selush iubi duby " love struck iar de multe ori il fac si porc ( porcushor ) ii place cand ii spun asa deoarece, zice el, ii spun porcushor pe un ton dulce big grin

| Marinushh a răspuns:

Mersi de funditza :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingeras, zaya, papushika, etc.