| Mariucu a întrebat:

cunosc o fata de aproape 3 ani, totul a inceput prin clasa a6a,cand m-am indragostit de ea pe la jumatatea semestrului 2.Totul era ca si cum eram cu ea impreuna,adica ne imbratisam la sfarsitul orelor,vorbeam,etc.Dar, dupa 3 luni, am vb cu ea si mi-a spus ca ea nu simte nimic pentru mine si ca vrea sa o uit. Dupa in clasa a7a,m-am indragostit iar de ea si am vb cu ea, mi-a spus ca atunci in a6a era si ea indragostita de mine dar nu vroia sa fim impreuna.Acum in a8a,sunt indragostit de ea si vreau sa stiu daca se mai merita, daca voi mai avea sanse la ea.Multumesc,fara hate pls!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Încearcă și vezi dacă mai ai șanse la ea.

| Pool77 a răspuns:

Da, corect.
Si noi il avem pe Aladin care vine mereu si ne spune ce simte persoana de langa tine.
A venit si acum, Aladin. Mi-a zis sa sugi ****.

| Robert_Andrey_2000 a răspuns:

Cred ca daca o vei intreba daca vrei sa-i bagi 15 cm in gura si 15 in cur va fi de accord