| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Am o colega de clasa care este foarte draguta si imi place de ea si nu stiu ce sa fac,mereu se mai intoarce uneori in ora si se uita unpic la mine iar apoi se intoarce laughingla fel fac si eu, mereu o fac sa rad sunt un tip glumet si a inceput sa se bage in seama cu mine(nu ne cunoaste de mult timp deoarece sunt a 9-a si este o colega noua)Voi ce parere aveti? Ma place nu ma place? Si ce sa ii zic sa isi dea seama ca o plac cat de catbig grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristynacris a răspuns:

Eu zic ca te place si nu fi las incearca

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca e frumoasa si ca ti-ar face mare placere sa accepte sa mergeti la un suc, la un film etc.