| FrozEenSoul a întrebat:

big grin
De ce oare o fata iubeste baiatul ce o face sa sufere si nu pe cel care o merita? adica cel care o iubeste enorm? sad
Cel mai bun raspuns are funda (cat mai multe)

8 răspunsuri:
| Al3csik a răspuns:

Dragoste nemeritata

| PauPaula a răspuns:

O fata de obicei se uita dupa baieti draguti.de obicei baietii draguti sunt mai smecheri. unii stiu ca pot avea mai multe fete asa ca isi ia lumea in cap juncandu-se cu ele.la fete le plac mai mult baieti de gasca decat cei cuminti.la mai multi baieti de gasca la place sa faca fetele sa sufere, pe cand baietii cuminti le iubesc mai mult... sper ca te-am ajutat:*

greece12
| greece12 a răspuns:

E simplu.Baiatul care o iubeste o va iubi mereu,va fi mereu acolo si o va astepta, sentimentele lui ea le stie si stie ca nu se pot schimba intr-o noapte, e SIGURA de el.Indiferent daca il place sau nu.
Baiatul care o face sa sufere e mult mai interesant.Nu-l are in mana, o chinuie, o necajeste si ea se straduie sa rezolve marele mister al acestuia.Si,daca ii si place...

| smile a răspuns:

Buna! Nu stiu sa explic dar am trecut prin asta.Nu l-am apreciat pe cel care chiar tinea la mine si am iubit un mitocan care il iertam de fiecare data.Depinde si de fata si de ceea ce simte pentru el.

| Lummy a răspuns:

Daca o fata primde dragan de un baiat si il iubeste, e greu sa renunte la el(zic din experienta proprie). fetele in general "gandesc cu inima" cand vine vorba de iubire nu mai sunt rationale, desi sunt constiene ca nu intotdeauna fac ceea ce trebuie. sper sa iti fie de folos

| Deny1333 a răspuns:

În viaţă nu poţi alege pe cine să iubeşti.

| DJViper a răspuns:

Pentru ca baiatul o violeaza in toate felurile si daca spune cuiva ca i s-a intamplat asta o omoara!

| Anna7578 a răspuns:

Cum spunea si Paulika. Fetele se uita mai mult dupa baietii mai smecherasii asa`si cei care nu le dau importanta la inceput`.adica.sa vada ca o placi dar nu sa stai numai dupa ea...de ex daca te intreaba unde te ducii.cu cine.ii spune-i ca treaba.sunt cu prietenii. Si eu sunt la fel imi plac baietii mai golanasi asa`.Nu ai ce sa ne faci.Asa suntem noi`.nu-i da foarte multa importanta`.