| AkexD a întrebat:

big grin
Vreau ca eu sa fiu primul care`i spune prietenei mele la multi ani la ora 00:00.Problema e ca vreau s`o fac intr-un mod cat mai cool si n`am nici cea mai vaga idee. Poate careva sa ma ajute?batting eyelashes

PS:Scuzati`mi eventualele greseli gramaticalebatting eyelashes

9 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Ar fi fost dragut sa mergi acasa la ea, eventual la geam.sa bati in el, daca sta la etaj aruncai cu ceva in geam.ea teoretic trebuia sa iasa si ii spuneai asa frumos la multi ani!happy

| Mary_6951 a răspuns:

Unica intrebare doresti sa o faci online sau sa o faci chiar linga ea, ca o surpriza? daca in realitate si nu virtual atunci iti propun sa faci o surpriza interesanta si placut, spre exemplu sa ii infrumusetezi scara blocului in care traieste sau ograda casei cu diverse lucruri cum ar fi:flori, baloane si felicitari ...si sa incerci sa o faci in asa mod ca sa te incadrezi in perioada de pina la ora 00:00 dupa care sa ii dai un sunet si sa o chemi afraa! va fi cool...mie mi-au facut asa surpriza dar nu cu faza de ora 00:'00

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Deci astepti ora 00.00 si o suni si ii urezi la multi ani! ii spui ca te-ai gandit la ce sa ii spui si nu ai avut nici o inspiratie. funda?

| SmoKKe19 a răspuns:

@Awndre eventual sa dea cu vre`o bucata de pavaj in geam smug aia chiar ar fi interesant smug rolling on the floor

| TheSpecialOne a răspuns:

Cel mai cool ar fi sa l-asi fata sa doarma si sa ii zici dimineata...

Răspuns utilizator avertizat
| Wooddy a răspuns:

Iei niste baloane cu heliu pe care scrie la multi ani.te duci la ea acasa si le dai drmu pe geam.happyFUNDA?

| Chriistiinex a răspuns:

.sa stii ca unei fete nu ii trebuie ceva spectaculor iar daca te iubeste va aprecia si un simplu la multi ani... oricum daca puoi si putina valoare sentimentala e mult mai binewinking

| geoox13 a răspuns:

Ai putea sa te duci la usa ei la 00:00 cu un buchet de florii ( preferate ) sau sa i faci o declaratie de dragostehappy