| Mmooaarro a întrebat:

Salut,

Daca ai 17 ani, si esti baiat nu mai esti virgin, ai facut sex sa zicem de 2 ori si ti-ai facut o prietena virgina si i-ai spus ca si tu esti virgin ca nu te-ai culcat cu nicio fata..cand o sa vina momentu sa faci sex cu ea. oare cum va reactiona? isi va da seama? sau nu se vede nicio diferenta dupa ce ai facut sex? cred ca s.ar supara, din moment ce ii spui ca ea e singura fata pe care o iubesti si ca nu te-ai culcat cu altele

Nu sunt eu in situatia asta, dar ma gandesc la altii care sunt, eu nu pot sa ma culc cu o fata apoi sa imi fac alta iubita, adica daca ma culc cu ea inseamna ca o iubesc, ca o fac sa se simta bine..si ca e iubita mea, dar din moment ce te-ai culcat cu ea, si v-ati despartit, apoi iti faci alta prietena virgina. ea o sa se supere ca ai facut sex cu altele..adica na...banuiesc ca si pe baiat l-ar supara daca ea s.ar fi culcat inainte cu alti baieti, el fiind virgin.ce parere aveti de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| onlyagirl a răspuns:

Tine minte:nu conteaza cine trece prin viata ta, important e cine ramane. poti sa iubesti persoana de langa tine mai mult decat ai iubit-o pe cea din urma si mai mult ca pe oricine, conteaza virginitatea?

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Cred ca sinceritatea e cea mai importanta happy

| Mozurov a răspuns:

Nu va sti, mai ales daca ea este virgina.O fata fara experienta sexuala nu are de unde sa stie daca baiatul cu care face sex are sau nu experienta.

| andrey663 a răspuns:

Oricat de loial ai fi in fata iubitei tale, daca vine o fata la tine si iti spune sa faceci cv anume...sigur o sa accepti.Si totusi de ce ar trebui sa iti face griji cu asta? Doar nu poti avea iubita potrivita din prima.

| Mmooaarro explică (pentru andrey663):

Ei bine, ar trebui ca baietii sa se gandeasca de 10 ori inainte sa se culce cu o fata, si sincer daca eu sunt cu iubita mea, si inca nu am facut sex si o fata vrea sa ma culc cu ea eu nu as accepta vorbesc serios...am 16 ani si gandesc ca la 25, ei bine. acum na. fiecare cum gandeste...