| Stuu a întrebat:

Salut, dacă ai face sex oral cu o fată și ea ar putea avea ceva boală, ai păți ceva?
Sau daca ai face sex și ar avea ceva boală și ai folosi prezervativul, ai păți ceva?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situtia prezentata de tine este bine sa te protejezi.

| Alcyon a răspuns:

BTS-urile se iau si prin sex oral. Si sa faci asta cu prezervativ... Nu simti nimic.

| stfnn a răspuns (pentru Alcyon):

Se iau doar daca exista rani. Nu prin saliva.

| Leo1993 a răspuns:

Atata timp cat nu ai leziuni pe penis si nici ea gingivale nu o sa patesti nimic ca virusul nu se transmite prin saliva dar mai bine nu te risti daca ai dubii ca ar fi bolnava