| 07noidoi a întrebat:

Salut, daca am ejaculat pe chilotii unei fete in zona vaginala poate ramane insarcinata? este virgina si are greuti

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sanse mici, dar nu zero!

| darrio2007 a răspuns:

Ati facut cumva schimb de lenjerie intima?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai avut ghinio si un spermatozoid mai voinic a ajuns unde trebuie e posibil sa fie si insarcinata

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e posibil

| Alcyon a răspuns:

Sunt sanse minore, dat fiind faptul ca ejacularea nu s-a produs in interior. Dar mai stii... Spermatozoizii mor abia cand sperma se usuca complet. In mediul lor si-n vaginul fetei, pot sa traisca zile bune. Eu zic sa fiti mai atenti cu joculetele astea, ca e riscant.

| pietrean a răspuns (pentru Alcyon):

SPERMATOZOIZII traiesc in corpul femeii(vagin) 3-5 zile,dupa ejaculare! Acestia,"in mediul lor", adica in interiorul testicolelor(acestia produc spermatozoizi, din ce in ce mai putini), traiesc ani de zile, pana cand barbatul intra la andropauza.

| pietrean a răspuns:

Daca este virgina, ai ejaculat pe chilotii ei si mai ales daca NU ESTE IN PERIOADA DE OVULATIE, nu este insarcinata!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu este posibil mai, eu stiu can in contact cu aerul, sperma, isi pierde efectul

| Captoresque a răspuns:

Da, este posibil.

| 07noidoi explică:

Greturi*