| Dragoss112 a întrebat:

Salut, daca am fost operat de apendicita acum 3 saptamani, cand ma pot masturba?

Răspuns Câştigător
| Munteanu_Seby_2000 a răspuns:

Da! Dar eu zic să m-ai aștepți puțin deoarece nu știu ce rana ai tu acolo, dacă ai fost operat cu laserul sau prin tăiere, m-ai așteaptă puțin, sau dacă nu m-ai poți aștepta, fă ce vrei laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Munteanu_Seby_2000):

Mai asteapta. Asa e corect in limba romana.

| Dragoss112 explică (pentru anonim_4396):

Am 3 saptamani deja

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti o saptamana sau doua.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă nu te-a operat doctorul Ciomu poți oricând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam peste 2-3 saptamani. este important sa se obisnuiasca organismul ca nu mai are creier si abia apoi poti incerca. Succes!

| Adi88 a răspuns:

Nu are tr una cu alta.

| Toteu78 a răspuns:

Peste 30 de ani

| omulcuraspunsul1505 a răspuns:

O puteai face si pe patul de spital daca vroiai. Nu au legatura

| SG1995 a răspuns (pentru omulcuraspunsul1505):

Nu imediat, eu am făcut-o la reanimare și suna alarma ca dragi. Mi-am dat seama că am tensiune mă opresc, vine asistena în cameră:
"Cu două minute în urmă a sunat alarma că ai tensiune."
Eu dau din umeri și fac că nu știu.