| anonim_4396 a întrebat:

Salut!

Daca chem o fata la o plimbare si ea mai aduce o prietena (o prietena pe care o stim amandoi), inseamna ca ma place doar ca un prieten si atat?
Eu o plac, insa nu i-am spus pana acum nimic si nu cred ca si-a dat seama de asta.

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fata și-a adus prietena ca sa se răzbune pe tine ca nu ai dus-o într-un restaurant ci în parc pe gerul asta...

| sierra1 a răspuns:

Inseamnă că NU are incredere in tine, de aia mai aduce pe cineva. Trebuie să admiți că așa e!

| AdioTPU a răspuns:

Înseamnă că momentan nu vrea să fiți singuri, doar ea cu tine. Poate ii e jena pentru că nu va cunoașteți destul de bine.

| 199onur7 a răspuns:

Mergi la muncă.

| JohnWayne1 a răspuns:

Salut, RamirezGe! Oamenii ce ti'au raspuns anterior clar sunt amatori. Cel mai probabil isi mai aduce o prietena pentru ca amandoua te doresc. Propune-le sa nu isi mai piarda timpul cu o plimbare si invita-le la tine acasa, loc in care le vei prezenta situatia. Succes!

| DianaWayne a răspuns (pentru JohnWayne1):

Buna, JohnWayne1! Sfatul tau este cel mai pertinent. Si eu am aplicat aceeasi tehnica impreuna cu prietena mea si totul a mers de minune.