| Sawarekh a întrebat:

Salut, daca nu ma i-a somnul dupa ce am orgasm, este un lucru normal?

Am tot citit ca, majoritatea barbatilor incepe sa resimta somnolenta dupa orgasm.

15 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Cel mai anormal este sa scrii i-a dezlegat in propozitia aia.

| Madaxo97 a răspuns:

E normal, nu e obligatoriu sa adormi după orgasm.

| Miruna333 a răspuns:

Normal, nu toti adorm ca in filme, ce naiba

| 1onur a răspuns:

Eu după o labă dorm toată ziua sincer cu Adevărat.

| TimberWolf a răspuns (pentru 1onur):

rolling on the floor Hai ca a fost tare asta

| Sawarekh explică (pentru 1onur):

Hahahahahah, poate nu ai un stil de viata f sanatos, mai in gluma mai in serios.

Sigur, putem mai mult noi barbatii.

| 1onur a răspuns (pentru Sawarekh):

Păi 10 ore de muncă și o mână. Somn îmi dau abia a doua zi îmi mai deschid ochii nici dacă vine cutremurul nu mă ma-i trezesc))))

Asta e atâta pot și eu sperăm la zile mai bune frate ))))

| 1onur a răspuns (pentru Sawarekh):

Răspunsul la întrebarea ta recentă cu zodile o dau aicia ca acolo nu se potrivește.

Când se unește Saturn cu Venus eu sunt predispus la masturbare în zilele alea știu sigur că mereu îmi iau somn din cazul constelație și atracție lunatice mă sfidează Luna lui Merkur din cauza asta mi-am pus folie de aluminium la termopane sa nu mă constelez cu Pluto

Atracția Kuantică - Edmund MaKaroni

| 1onur a răspuns (pentru Sawarekh):

Ma bate si chinuie plictiseala iar -_-

| Giulia911 a răspuns:

Eu am citit ca nu dorm toți

| Sawarekh explică (pentru Giulia911):

Pai am citit, Stiinta spune ca e normal sa te i-a somnul, datorita consumului de anumite substante, chimice.
Posibil sa fie fake news uri, nu stiu.

| Giulia911 a răspuns (pentru Sawarekh):

Sunt și bărbați care nu se simt obosiți, din contra, prind mai multa energie. Ce i drept, sunt rare cazurile astea.

| Sawarekh explică (pentru Giulia911):

In cazul meu, dupa orgasm, ma incalzesc foarte rau, e chiar invers, nu am cum sa adorm din moment ce simt euforie, mai adaugam faptul ca daca e si o tipa langa mine, sansele sunt si mai mici ca sa ma i-a somnul, din moment ce stau cu ea.

| Giulia911 a răspuns (pentru Sawarekh):

Ce bine ar fi dacă n-ar mai dormi niciunul

| Sawarekh explică (pentru Giulia911):

Oferai atentie si nu va mai dormii+stilul de viata sanatos, alimentatia, sportul, sunt doar unele din cateva aspecte care stimuleaza sanatatea sexuala. + trebuie sa-ti stimulezi bine partenerul, nu doar cateva mangaieri si saruturi.
Nu m-am putut abtine sa-mi spun si eu parerea.