| Alexander1002 a întrebat:

Salut, daca o fata se uita la mine in continuu iar dupa ce ma uit eu la ea intoarce privirea, e posibil sa ma placa? ( colegi de clasa )

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Normal.
Tu privesti pe cineva care ti-e complet indiferent? Banuiesc ca nu.
Fata te place, privirile ei sunt o invitatie muta sa fii mai apropiat de ea.
Indrazneste.

| BiuL a răspuns:

Da, e posibil.

| neutrino a răspuns:

Este posibil si bine ar fi sa te bagi in vorba cu ea.

| W3R4 a răspuns:

Toate fetele fac asta când le place de un baiat. laughing

| Cristian44 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie si pana la urma am avut o relatie cu ea big grin. Iti zic eu ca te place.

| Cristian44 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie si pana la urma am avut o relatie cu ea.Iti zic eu ca te place tongue