| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda la cel mai bun raspuns! Deci, pe mine ma plac 2 baieti care sunt cei mai buni prieteni.Eu plac doar unul din ei si cu cel pe care nu il plac stau in banca si imi scot peri albi din cap ca nu mai tace.In orice caz,ma intorc la intrebare: Ce sa fac sa il aleg pe cel pe care il plac fara sa supar pe nimeni? Stiu, e o intrebare prosteasca si nu vreau raspunsuri rautacioase.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xKore a răspuns:

Cum a zis si Azµre, pe nici unul. Pentru ca risti sa iti strici prietenia cu cel care nu il placi, si deasemena risti sa strici prietenia si dintre cei doi.

| Mangafa a răspuns (pentru xKore):

Fratilor, il place pe unul dintre ei. Acum voi ii spuneti sa renunte la el, pentru prietenia lor?straight face Pfff... Nu cred ca e telenovela.

| xKore a răspuns (pentru Mangafa):

Daca as fi intr-o pozitie similara eu asta as face. Oricum mi-am zis doar parerea, decizia e a ei.

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Pe niciunul, asteptă alt băiat. Părerea mea.

| SyndicateX a răspuns:

Pai si normal ca il alegi pe cel care il placi sa nu cumva sa umbli cu amandoi ca dupa zice lumea ca esti curva si iti strici reputatia.

| FriendsWithBenefits a răspuns:

Eu spun sa faci in felul urmator, alege baiatul pe care il placi, iar celalalt te va intelege daca zici ca iti e prieten, iar daca iti va cere vreo explicatie ii spui pur si simplu ca vrei sa ramaneti doar la stadiul de amici. Nu cred ca asta va strica prietenia dintre ei daca e adevarata, desigur. Funda?batting eyelashes

| sububu1234 a răspuns:

Pai daca tie iti place de acel baiat si lui ii place de tine spune-i ce simti si in acest fel te va lasa in pace si colegu de banca. deocamdata ii sine lui crede ca are sanse la tine de asta nu tace daca tu o sa fii cu altu te va lasa in pace.

| Mangafa a răspuns:

Pai cred ca cel mai corect si cinstit fata de tine in primul rand, dupa de ei, este sa le spui adevarul. Ii iei separat, ordinea pe care o vrei tu, si le spui: nu ma simt atrasa de tine, ma simt atrasa de x. si invers. Simplu. Nu cred sa fie o mare problema, acum daca ei 2 stiu unul de altul, adica cum ca te-ar place amandoi vezi sa nu pici tu in capcana, ei doar sa se ''bata'' in orgoliu. Sau cel putin unul din ei. Vezi ce alegere faci si suuces! Sper ca te-am ajutat.