| xXx_6966 a întrebat:

Dau Funda! Va rog cat mai multe idei.Am prietena noua.Vinerea asta ne vom intilni pentru prima oara.de fapt noi ne-am vazut asa intimplator.cu ceva vreme in urma. Tin mult la ea.Cred ca chiar m-am indragstit. E foarte frumoasa si simpatica.Si de asta si cer s fatul vostru.Cum sa ma comport la intilnire ca sa o impresionez ft mult. sa fac asa ca si mai mult sa-i placa de mine.Despre ce ar trebui sa vorbim la prima intilnire? dati-mi va rog cat mai multe idei.Propit ca dau fulda celui care are cat mai multe si mai bune idei. Pentru inceput daca ii voi da un trandafir va fi bine? Astept raspunsuri cat mai multe.

1 răspuns:
| Alanda18 a răspuns:

Pai eu cred ca pentru o fata cel mai romantic lucru va fi sa ii dai un trandafir rosu. va fi impresionata,iti garantez! cat despre faptul cu discutia de la intalnire,incearca sa abordezi subiecte despre care stiti amandoi cate ceva. de exemplu:muzica. Intreab`o daca ii place sa asculte muzica,ce gen prefera,ce artisti ii plac,etc. si mai intreab`o despre binefacere. daca ei ii place sa ajute,daca ar vrea sa faca un adapost de animale, etc. arata`ti latura sensibila. si fii cat mai gentleman, dar cel mai important:fii si tu insuti.o vei impresiona garantat. baftawinking
sper ca te-am putut ajutahappy