| Misiss a întrebat:

Salut, dau fundita.Am un cunoscut, are 25 ani, eu 16, deci diferenta e 9 ani.Cum sa aflu daca ma place? in general noi nu comunicam, el e cunoscut de al tatalui meu, si astfel iesim doar in companie mai multi sau in compania tatalui meu.Cum pot sa aflu deci daca ma place? Daca ma priveste ades in ochi, imi zimbeste si se rusineaza in prezenta mea, ma numeset Anuta, cum sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| bibi5961 a răspuns:

Buna Anutzztongue Eu am 16 ani si de la 13 ani m-am "indragostit" de unu de 20. El avea prietena si, abia peste 2 ani dupa ce s-a despartit de ea, a inceput sa-i placa de mine. A fost cu mine un an de zile in care sa purtat cu mine ca cu o printesa si, ai mei nu erau de acord cu relatia mea.In fine am avut probleme. aM INCEPUT SAL IUBESC atat de mult de i-am zis ca fac orice numai sa ifu cu el si nu ii ascult pe ai mei. Mia promis ca o sa ma ceara in casatorie. etc.

Peste putin timp a trebuit sa plece la o facultate in alt oras si acolo si-a gasit adevarata dragoste. Si am suferit de nu mancam cu zilele.Am fost proasta! AsA...peste putin timp m-am dus intr-o tabara si am cunoscut un baiat dragut de 17 ani si, atunci m-am indragostit cu adevarat. Sunt cu el de un an de zile si ne intrelegem ffff bine. Primul(cel mai mare decat mine cu 8 ani) era pentru mine mai mult un inlocuitor a lui tata''__Aveam nevoie de cineva care sa-mi dea sfaturi si sa vb cu mine orice. Aveam nevoie de o putere barbateasca. SFatul meu este: Nici un baiat la varsta asta nu cauta altceva decat SEX, iar daca e unul mai serios, mai tarziu o sasi dea seama ca vrea sa se insoare iar tu fiind prea mica, trebuie sa mai astepte si nu-i convine. Deci, asteapta sa iti gasesti unul pe masura ta, la fel de dragut ca tine poate cu 2 -3 ani mai maretongue. Sa fii iubita! pupici>big grin

3 răspunsuri:
| Bogdan_3559 a răspuns:

Zi daca te place ca asa am si iu gagica eu am 18 ani si ia 17 da

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Astia de 25-30-40 de ani cauta pustoaice care sunt mai "Strimte" scuzati`mi expresia happy Dar daca intr-adevar te place poti sa i`l intrebi personal, sau dupa cum te priveste cum vorbeste cu tine sau cum iti acorda atentia lui.

| alexandrucr a răspuns:

Cred ca i-ar fi rusine sa iasa cu fiica prietenului sau laughing