| JeansS a întrebat:

Salut, dau fundita cine ma ajuta cu un sfat ce cadou pot prokura prietenului meu de ziua indragostitilor (2 luni impreuna).:*

Răspuns Câştigător
| DanielaIoana a răspuns:

1. o poza cu voi 2 intr-o rama foto
2. un calendar cu voi in diferite ipoostaze cu poza voastra
3. o cutiutza cu biletele in care sa pui 100 d motive pentru care il iubesti
4. daca ai facut-o pana acum, ii poati oferi o seara draguta cu un film romantic, j iti poti cumpara niste jartiere :->
5. un tricou sau o cana personalizat cu " te iubesc X ( cum il cheama ) si o poza cu el sau cu voi.
6. o sticla d J D p care sa scrie ceva...
ar fi multe. dar u il cunosti cel mai bine si stii si ce ii poti oferi.
stii uh. chestiile marunte au efect mai tare tongue fundita?

5 răspunsuri:
| XxSh0xFirexX a răspuns:

Buna:X.Ai putea sai iei un Parfum si o felicitare care sa scrie :Te iubesc din toata inima mea si nu as vrea sa ne despartim niciodata

| Juliiee a răspuns:

Pai de exemplu, poti sa-i cumperi o perna cu " Pentru cel mai bun iubit" sau sa revervi o masa la restaurantul vostru preferat, un week`end numai voi 2, sa-i cumperi un parfum, ceas de mana, sunt multe variante, depinde si ce-i place lui :*. Sper ca te-am ajutat :d

| Geamăna a răspuns:

Poti sa ii iei o cutiuta gen cufar, in care sa pui un biletel pe care sa scrie " In acest cufar sa pastrezi toata emotia, iubirea, siceritatea, loialitatea pe care le-ai simtit alaturi de mine dar si nervii pe care fara sa vreau ti i-am provocat cateodata. Sa pui toate dezamagirile tale aici si sa imi spui de ele atunci cand vom fi 2 batranei care o sa se iubeasca la fel ca in prima zi si vom deschide acest cufar al iubirii noastre."

Mie mi se pare o idee foarte inspirata . big grin

Funda ? batting eyelashes

| spiriduSa_7717 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu.si am ajuns la ideea de a-i cumpara iubitului meu un ceas de mana.

| radi0esteban a răspuns:

Toate celelalte raspunsuri sunt penibile dupa 2 luni oricum nu exista iubire deci... fa o poza cu tine dezbracata si o pui intr-un plic crede-ma e cel mai bun cadou si il va aprecia asta