| Alexxxu96 a întrebat:

De aproximativ 4 luni sunt cu o tipa. Ea face 19 ani pe 20 august iar eu am 19 ani. Ma iubeste foarte mult si eu la fel. Ea locuieste singura si de aproximativ 2 luni... tot insista sa dorm la ea si chestii de genul, zis si facut! Seara cand ne bagam la culcare evita contactul sexual dar ma lasa sa o mangai, sa o sarut, sa o mai pipai dar refuza sa facem sex. Am insistat de 3 ori insa raspunsul este la fel: "nu sunt pregatita" sau "imi este frica". O inteleg si nu continui mai departe pentru ca daca zice ca nu e pregatita eu ce pot face. Am incercat sa o abordez, sa vorbim si am vorbit destul de deschis cu ea si mi-a zis ca ea este virgina si ii este frica sa nu cumva sa aiba o sarcina dupa contact insa eu i-am promis ca o sa ne protejam si totul va fi super ok. Mi-a zis sa mai astept insa ma ingrijoreaza. Intrebarea mea este ce pot face, cum o pot aborda ca sa fie mai pregatita si mai ambitioasa pentru ca de felul ei este o fata timida, sau ce pot face in aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa ii provoci excitatii cat mai multe, cat mai dese posibil si daca se poate cat mai multe care sa se repete la intervale scurte de timp si cat mai intense prin practicarea un petting cat mai complex si cat mai bine executat. In momentul in care excitatia va deveni suficient de puternica si oarecum continua, chiar ea iti va da comanda sa desavarsesti "opera" inceputa.Persevereaza.Succes.

| Alexxxu96 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc pentru raspuns. Am facut chestii de genul insa nu vrea sa continui. Pana la urma peste ceva timp poate o sa mergem mai departe happy

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Singurul lucru pe care poți să-l faci e să-i cumperi un urs d'ăla de pluș și să i-l faci cadou. În felul ăsta nu te va mai confunda cu unul.