| Young27338273 a întrebat:

Salut, de azi dimineață am observat niste bube mici pe penis, acum aprox 1 săptămână am fost la o fată din aia de "te face bine" nu mi-a făcut decât un PIC oral oare sa fie de la ea nu prea cred... De la ce ar putea fi?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Ti-a facut un "pic de bine" si ti-a dat nuami 10 din bolile pe care le are ea.
Urgent la Medicul de boli Dermato-Venerice sa-ti faci toate analizele si testele de boli venerice, ca ai luat tot ce avea parasuta aia.

| VoidEternal a răspuns:

Ți s-a spus de atunci să îți faci analize. Acum te-ai prins de ce?

| AliGab a răspuns:

Nu crede tu si nu te duce la doctor ca sa vezi ce bine iti va fi.
Sfatul meu daca il vrei este sa dai fuguta la urolog. BTS se iau si prin sex oral, nu doar vaginal.

| blackann a răspuns:

Tu la 12 ani mergi la c*urve? Wow.

| iulia0514 a răspuns:

Felicitări! Bravo! Te-ai ales cu ceva frumos din toată experientalaughing continuă tot asa și o sa ajungi departe! Du-te fă-ți analizele pentru boli cu transmitere sexuala!

| Stonehard a răspuns:

Fugi la un urolog.