| House99 a întrebat:

De cateva saptamani m-am indragostit de o verisoara a unei foarte bune prietene dar ea este dintr-un sat de langa mine si este si cu 3 ani mai mare ca mine...sad Ne intelegem bine dar nu stiu ce sa fac sa ii spun ca imi place de ea? Nu imi e frica sa zica pe la altele ca un baiat mai mic decat ea i-a propus asta, imi este frica de un refuz...chiar imi place rau de tot de ea. CE sa fac?

Răspuns Câştigător
| R3sPeCt a răspuns:

Eu iti zic sa te duci sa ii spui ce simti, dragostea nu are varsta si apoi nu trebui sa te intereseze ce crede lumea.parerea lumi face rau, crede-ma

2 răspunsuri:
| House99 explică:

Am uitat sa mentionez eu am 15 si ea 18big grin

| Gabyy19 a răspuns:

Sal man.Eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii spui ce simti si daca vrea sa fie cu tine.Pan la urma mai sunt fete pe lumea asta. Daca ai pc e mai bine, te ajuta ff mult.