| JustSayIt a întrebat:

Salut.De catva timp am cunoscut o fata, si am devenit prieteni buni(am ajutat-o sa se cupleze cu prieteni de ai mei)dar acum am inceput si am sentimente pentru ea, si ea nu se abtine sa ma imbratiseze, spuna secrete etc.Credeti ca ma place? Ce ar trebui sa fac? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Sa nu mai pierzi vremea! Sa-i spui ca e frumoasa, ca are un zambet magnific, ca in ochii ei te pierzi, sa pui ca e desteapta, inteligenta, educata, ca lumea pentru tine e doar ea,..., cu alte cuvinte spune-i ce reprezinta pentru tine si ea se va simti fabulos de bine. Va fi fericita!
Bafta!

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nimic. Pai a fost cu prietenii tai(ai grija, nu unul, mai multi, adica schimba baietii mai ceva ca rimelul din poseta) si tu doresti sa pui sentimente cu ea? Prietene, deschide ochii si da-ti seama singur de ce fel de fata este.

| Sweet00gum a răspuns:

Unele fete asa sunt, mai lipicioase, nu inseamna ca te place neaparat! poate te considera doar "confidentul" ei si nu viitorul ei iubit.

Pe de alta parte, poate ea incearca sa iti dea semne ca tu sa faci primul pas. ce mai astepti? now or never!

| BellaRagazza007 a răspuns:

Wow! nu, Nu cred ca te place! Asculta, Tu Poti sa. i zici ce simti, dar nu o forta sa se combine cu tine. ii zici pur si simplu ca o iubesty si daca ea nu te place, ii zici ca este ok daca ramaneti buni prieteni ca si prima. bine, asta este o parere, pai fa ce. ti zice inima! dupa mine esti un bun prieten si gata! pup. vezi ce faci!

| Ros3Blu3 a răspuns:

O sa fiti impreuna, presimtbig grin. Ce ar trebui sa faci? Sa numai stai pe ganduri sa o intrebi daca va combinatiiiiiii! O sa iasa ceva frumos iti zic din propria experienta big grinbig grinbig grinbig grin Bafta si haiii cu intrebareaaa!

| xCaTax a răspuns:

Eu cred ca te place daca te ia in brate si chestii ( stiu ca si eu sunt fata ),. spune-i ca o placi si poate poate iese ceva,... Bafta!

| ZapacealaAa a răspuns:

Cere-i prietenialaughing