| andreimihai99 a întrebat:

Salut, de ce credeti ca primesc follow pe Instagram de la fete dar cand le scriu nu arata niciun interes? Nu inteleg unde se rupe firul de sunt interesate si dau follow dar cand le scriu buna ce faci e totul sec

5 răspunsuri:
| Intrebare2134 a răspuns:

Poate pentru ca nu te cunoaștelaughing

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Incepi sa intelegi cat de shallow e toata interactiunea de pe retelele de socializare happy

| VoidEternal a răspuns:

Pentru că primesc probabil 20 de "buna, ce faci?" pe zi.

| LoveSleep a răspuns:

Cam ce ai vrea tu sa iti raspunda la "buna, ce faci?".

-În timp ce contemplam inexorabila curbură a continuumului spațio-temporal, conștiința mea oscila între dimensiunile tetradimensionale ale realității cuantice, unde gravitația însăși devine un paradox ondulatoriu, și infinitatea transfinite a ipotezelor multiversului, toate acestea fiind descompuse în fragmente ontologice de incertitudine heisenbergiană.

Cam asa ti-ar placea?

Sau il vrei pe clasicul: "uite ma fu1eam".

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu sunt interesate de relatii cu tine, ci doar sa adune cati mai multi "urmatori" ca si tu la randul tau ii vei da "follow"