| VladOltean123 a întrebat:

Salut.
De ce lovesc fetele baietii in testicule?
Fetelor, as vrea sa stiu de ce ati facut-o, cum v-ati simtit si cum s-a intamplat cand ati lovit un baiat intre picioare.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Eu nu am lovit nici un băiat în acea zonă.
Doar dacă ar fi nevoie să mă apăr aș lovi acolo persoana respectivă.

| IamJoKeR a răspuns (pentru Andreeush):

Ai putea să-l omori doar dintr-o lovitură, dar tot nu te-aș vedea in stare sa faci o astfel de crimă

| denismondialu a răspuns (pentru Andreeush):

La voi doare la oua andreeush

| soniaalina a răspuns (pentru Andreeush):

La noi la fete daca esa fim lovite la coaiee la oua de ei inapoi la noi ar durea la coaiee de la o lovitura mai puternica in coaiee putem sa patim ceva am putea sa murim intreb ca am lovit multi baieti in coaiee cu piciorul eam tras un picior cu toata forta lui unul de eu dat sangele pe nas si si-o plans amarul pe jos de durere vreo 1 ora buna si mi-a zis cami trage una In coaiee cand ma prinde si el mie ca sa vedem si noi cat de rau doare ca sa nu maI DAM ALTA DATA

13 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Pentru ca doare, prietene. Iei o bucata si esti paralizat, e cea mai buna aparare impotriva unui barbat.
Eh, daca o face vreuna din distractie, mai are rost sa mentionam ce lepra mizerabila e? De fapt, oricine loveste pe cineva fara motiv, se incadreaza. Dar asta e mai jegos.

| mi25 a răspuns:

Un taran ardelean, asista la discutia a doua femei intr-un compartiment de tren. La un moment dat una o intreaba pe cealalta:
- Stii care este cea mai groaznica durere?
- Durerea de masele, ii raspunde a doua.
- Se vede ca n-ai nascut niciodata, ii spune prima. Cea mai mare durere este durerea nasterii.
La care ardeleanu le intreaba: Lovituv-ati vreodata-n... (testicule)? Acestea se uita la el mirat, la care ardeleanul continua: Ei, asta este cea mai mare durere.

| AlexandruInu a răspuns:

Frate este o durere foarte mare, daca primesti una, ai cazut, poti lesina.

| denismondialu a răspuns:

Andreush dar cand v-ar prinde daca var lovi si el in coaieinoua var comveni cred ca nu ca var durea oule foarte rau

| karinaa95 a răspuns:

Da am lovit multi baieti la coaiee mama simtit foarte bine daca nu imi dadeau pace le tragem una cu forta in coaiee si erau gata eu daca ma supara baiatul la coaiee ai lovesc la unu eam tras un picior cu toata forta in coaiee de eu dat sangele pe nas o zacut mai mult de o ora pe jos

| sorinaalina a răspuns:

La noi la fete doare la coaiee daca e sa primim una in coaiee zdravana de la o lovitura puternica in oua putem sa murim

| SPiros6 a răspuns:

Pentru Ca doare, eu cand ma enervez pe cineva nici nu stau pe gânduri si dau cat de tare pot cu piciorul intre picioarele tipului

| daniela89kamy a răspuns:

La noi la fete doare la coaiie noi putem pati ceva de la o lovitura mai puternica in coaiee in oua intreb ca am lovit in coaiee foarte multi baieti lui unul eam tras un picior in oua cu toata forta de eu dat sangele pe nas si o lesinat de durere si mi-a zis ca cand ma prinde imi trage un picior in oua ca sa vedem si noi cat de tare si de rau doare la oua ca sa nu mai dam alta data la noi la fete ar durea la oua dadca near lovi si ei pe noi in oua inapoi

| soniaalina a răspuns:

La noi la fete daca esa fim lovite la coaiee la oua de ei inapoi la noi ar durea la coaiee de la o lovitura mai puternica in coaiee putem sa patim ceva am putea sa murim intreb ca am lovit multi baieti in coaiee cu piciorul eam tras un picior cu toata forta lui unul de eu dat sangele pe nas si si-o plans amarul pe jos de durere vreo 1 ora buna si mi-a zis cami trage una un coaiee cand ma prinde wsi el mie ca saq vedem si noi cat de rau doare ca sa nu maI DAM ALTA DATA

| soniaalina a răspuns:

La noi la fete daca esa fim lovite la coaiee la oua de ei inapoi la noi ar durea la coaiee de la o lovitura mai puternica in coaiee putem sa patim ceva am putea sa murim intreb ca am lovit multi baieti in coaiee cu piciorul eam tras un picior cu toata forta lui unul de eu dat sangele pe nas si si-o plans amarul pe jos de durere vreo 1 ora buna si mi-a zis cami trage una In coaiee cand ma prinde si el mie ca sa vedem si noi cat de rau doare ca sa nu maI DAM ALTA DATA E VALABIL DOAR PENTRU FETE INTREBAREA ASTA SAU POT RASPNDE SI BAIETI POATE ATI LOVIT VREO FATA IN COAIEE