| Dialog17 a întrebat:

de ce unele fete vor bani si nu vor dragoste. iubesc din interes. nu se multumesc doar cu iubirea baiatului.big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine de alegerea fiecarei fete. Nu poate fi explicat.

Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns:

Pentru ca femeile nu gasesc in orice barbat ceva ce ar putea iubi, chiar daca acei barbati le iubesc. Daca barbatul are bani si este indragostit de tine si gata sa te intretina, spui 'de ce nu?'. Orice femeie intalneste la un moment dat barbatul care ii va trezi interesul, chiar si daca nu are bani. De aici rezulta tot felul de certuri si scandaluri gen Monica&Iri.

| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru ca momentan poate nu vrea o relatie serioasa si iubire, ci doar bani si distractie. Unele fete asa sunt dar exista si baieti la fel. Trebuie sa cauti cu atentie, vei gasi si fete ce nu sunt materialiste happy

| AndyLavy a răspuns:

Pentru ca sunt materialiste..pt ca asa le este natura ( unora)..sunt lucruri care nu pot fi explicate. Tine de fiecare, de dorintele fiecarei fete/femei. unele mai sentimentale isi doresc pe cineva aproape, care sa le iubeasca etc..si altle vor doar bani haine masini... ai grija ce alegeri faci happy

| neutrino a răspuns:

Asta stim. Care e intrebarea?

| Ella3133 a răspuns:

Ori nu stiu sa iubeasca cu adevarat
ori "dragostea " lor se tine doar cu ajutorul cadourilor(pe care multi barbati le fac pentru ca au bani laughing) )
ori nu le pasa de sentimentele baiatuluiwinking

| RAY a răspuns:

Pentru ca fara banii nu poti trai sau poti trai dar foarte greu, banii isi ofera un viitor linistitor tie si familiei tale iubirea nu tine de foame, fetele din ziua de azi vor totul pe tava ele numa iubire nu vor bine alea curve hai sa facem o diferenta dintre o ipocrita, falsa care e profitoare sau o femeie care vrea ceva serios si stie ca fara banii nu poti exista