| Marinus1989 a întrebat:

De ceva timp ma bate un gând sa cumpăr un dildo pentru soția mea sa mai condimentam actul sexual. Ea nu vrea. Exista cupluri care au încercat asa ceva și cum au fost convinse soțiile sa încerce?

7 răspunsuri:
| SuntTrisSta a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa insisti daca ea nu doreste.

| tup3u a răspuns:

Eu zic să nu te agiți că s-ar putea să rămâi pe tușă după aia laughing

| Goete a răspuns:

De ce un dildo?
Chiar n-ai un prieten sa faceti un trio cu ea?

| Bunacfbnbv a răspuns:

Daca nu vrea, mai bine nu mai insisti

| Eireann a răspuns:

Poate nu vrea un dildo dar exista o gama extinsia de jucarii sexuale, puteti sa alegeti impreunan altceva de pe un site de profil.

| Ggpen a răspuns:

Daca stii sa faci sex, nu e nevoie de dildo decat daca partenera este prea...trecuta prin placeri ale vietii.

| Nina123jojo a răspuns:

E foarte simplu, intri pe un site de profil cum ar fi: https://vibra.ro/categorie-produs/jucarii-sexuale/dildo/ și acolo îi arăți mai multe dildouri poate așa va vrea și ea ceva.