Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salut! De ceva timp nu mă mai îndrăgostesc de nimeni și parcă și celelalte sentimente sunt moarte parca nu mă mai amuza nimic nu știu ce am. Vreau să menționez că nu am mai avut vreo data o iubita ultima dată când am fost îndrăgostit a fost acum 3-4 luni când am fost foarte îndrăgostit de o fata dar dintr-o dată nu mi-a mai plăcut de ea și de atunci nimic dar nici la ea nu mă mai gândesc, voi ce ziceți e o faza sau așa voi rămâne?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E ceva trecator, sa fii sigur.
Probabil treci printr-o perioada de surmenaj sau ti s-au adunat probleme de alta natura sau pur si simplu esti plictisit.
De multe ori mintea umana isi ia un timp de respiro din autoaparare.Nu si sufletul insa.
Da-ti timp,odihneste-te,cauta sa faci lucruri care iti plac cu adevarat sau lucruri ciudate,urca pe munte,mergi la echitatie,du-ti un var mai mic la scoala, mergi la patinaj, orice.
Ai sa vezi ca te vei simti brusc altfel... undeva te-a obosit rutina si esti intr-o pauza.Ok, va trece, don't worry!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant situatii in care oamenii isi gasesc pacea in singuratate, femeile nu sant facute pentru toti barbatii. Pe unii ii bucura banii, altii chestii materiale, bautura, droguri, sex...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e un simptom al depresiei numit "apatie".
Un început de depresie.

Răspuns utilizator avertizat
| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Probabil esti gay

| Claudiuyana a răspuns (pentru MilmolfayCuTaitei):

Pai eu am fost îndrăgostit doar de fete

| Claudiuyana a răspuns (pentru MilmolfayCuTaitei):

Si nici nu vreau sa fiu