| anonimus11269 a întrebat:

De fiecare data cand o sarut pe prietena mea pe gat si o tot sarut incepe sa gâfâie. Si dupa incepe sa rada si ma ia in brate si incepe ea sa ma sarute pe gat. De la ce? Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| irinaC2014 a răspuns:

Fata se excita poti actiona mai departe

| anonimus11269 explică (pentru irinaC2014):

Adica? mai detaliat te rog

| irinaC2014 a răspuns (pentru anonimus11269):

Fetele se excita la fel ca baieti tu cind te exciti ce vrei?
asa si ia tot vrea ceva mai mult

| anonimus11269 explică (pentru irinaC2014):

Am avut discutia asta si o zis ca nu ii pregatita, ca nu stie

| irinaC2014 a răspuns (pentru anonimus11269):

Ea nu este pregatita dar organismul vrea tu nu mai fa asa ca poate sa aiba probleme daca se excita prea tare

| anonimus11269 explică (pentru irinaC2014):

Bine. ce probleme ar putea avea?

| irinaC2014 a răspuns (pentru anonimus11269):

Ar putea sa aiba dureri in zona aiia sau intr-o parte poate sa lesine fi tu mai atent

| anonimus11269 explică (pentru irinaC2014):

Ok, mersi tare mult happy

| irinaC2014 a răspuns (pentru anonimus11269):

Cu placere funda

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa dea de inteles ca la 18 ani o sa faceti sex.

| NameHarris a răspuns:

Cand o fata te saruta pe gat este ca si cum ti-ar spune sa i-o tragilaughingDar tu te prefaci ca esti surdlaughing

| Green66 a răspuns:

Felicitări! Tocmai ai descoperit o zonă erogenă laughing