| NouNout a întrebat:

Salut. dealungul timpului, Eu si iubita mea am practicat sexul anal. Din cand in cand, mi-a mai introdus si mie cate un deget. Acum cateva zile mi-a propus sa cumparam o jucarie si sa schimbam rolurile...am intrebat o de ce? Mi a zis ca vrea sa simt si eu placerea pe care ea o simte ea.As lasa o daca are fantezia asta dar mi se pare cam ciudat. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Tu ai prostata, deci chiar vei simti placere.
Go for it.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai se practica mult mai mult sexul anal la barbati si-i mult mai intens la voi, ca aveti prostata care va aduce placere mult mai intensa ca femeilor.
Daca ea iti suporta instinctul animalic sa-i faci sex anal, de ce nu ai sta si tu sa-ti bage ceva in fund sa vezi cum este, ca s-ar putea sa-ti plaac enorm, fiind la voi se stimuleaza prostata, care va da placere.
Sa stii si tu ca femeia simte placere enorma in vagin, daca esti capabil sa o satisfaci. Anal este pentru placerea ta, nu a ei. Zonele erogene ale femeilor sunt situate pe clitoris, labii si in vagin, dar numai un barbat dotat si viril este capabil sa satisfaca vaginal si sa produca femeii orgasme.