| zuzu398 a întrebat:

Deci am cunoscut o fata la balul bobocilor e cu un an mai mica si am iesit cu ea de 2 ori dupa si acum am intrebat-o daca mai vrea sa iesim prima data mi-a zis ca e la bunici am inteles dar a 2-a oara mi-a zis ca are mult de invatat si tinand cont ca e vineri nu stiu ce sa cred (precizez ca mi-a spus ca n-a mai avut prieten pana acum). Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| anamaria0974 a răspuns:

Hei, este normal sa fie asa, daca nu a mai avut nici-o relatie pana acum nu stie cum sa reactioneze! Incearca sa fi mai apropiat de ea, daca nu vrea sa iasa la suc nu o mai stresa, incepi si vorbeste cu ea cat mai mult, pana ajunge sa aiba incredere in tine, iar apoi treptat, poti sa incepi planul de cucerire laughing ca sa zic asa! Ia-o usor! Bafta! :*

1 răspuns:
| Carmen_Acatrinei_1990 a răspuns:

Ca e o fata de aia care citeste vineri, sambata invata, duminica repeta si luni dimineata isi reaminteste laughing