| whocares2001 a întrebat:

Salut, deci am o problemă. când mă sărut cu iubita mea sau îmi stă pe picioare mi se scoală penisul și mă simt jenat de situație, știe cineva ce aș putea să fac?

16 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Matematic vorbind, ai patru sanse. Prima, sa nu simta nimic, si sa nu spuna nimic, a doua, sa simta, si sa nu zica nimic, ca si cand nimic nu s-ar fi intimplat, a treia, sa simta si sa se simta jenata, si a patra, sa simta si sa zica "Wow!". Dar, cum dragostea nu tine cont de matematica, te poti astepta sa mai fie si altceva dupa acel "Wow!" happy

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns:

Nu ai ce sa faci este ceva normal.
Daca ea vede asta sau simte ar fi de bun simt sa nu spuna sau sa te faca sa te simti prost.Nu iti face grij la oricine i se poate intampla esti barbat, esti viu si esti atras de iubita ta si este perfect normal.Si dupa ce vei face dragoste cu ea ti se va intampla asta cat timp te atrage.

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti se intampla atunci cand iubita sta la tine in poala si va sarutati este un fenomen normal care apare la orice baiat. Ca sa nu ti se mai scoale si sa te simti jenat de acest lucru, sarutati-va fara ca ea sa ste la tine in poala.

| minrest a răspuns:

Ce sa faci ca sa nu mai ai erectie? Ai grija ce iti doresti!

| minrest a răspuns:

Cred ca ai probleme de potenta, normal e sa ai erectie cand o vezi.

| kandaraki a răspuns:

Esti atras de iubita ta, e ceva normal, probabil ca esti inca virgin si mic, nu ai experienta sexuala si de asta iti joaca hormonii.
dupa ce vei face sex cu ea acest fenomen in pantaloni nu se va mai scula la fiecare sarut, cum zici tu!

| sweetangels a răspuns:

Amintiri frumoase laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

De ce ar fi asa ceva o amintire frumoasa?

| sweetangels a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc cu doua taisuri..si ironic dar si pentru ca mi-a adus aminte de inceputurile noastre ca adolescenti laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Inteleg.

| anamaria82726 a răspuns:

Desi e ceva normal, ar fi aiurea pentru ea sa vada... fiindca o sa te creada pervers

| BogdanBz a răspuns:

Ai putea sa o pui sa iti dea o mana de ajutor. nu cred ca exista barbat caruia sa nu I se scoale mai ales cand o tipa se pune pe el. daca e iubita ta, atunci nu ar trebui sa te lase asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdanBz):

"nu cred ca exista barbat caruia sa nu I se scoale mai ales cand o tipa se pune pe el" Baiat, nu barbat. Nu o sa vezi barbat normal la cap sa ii se scoale de la asa ceva ca nu mai are 12 ani.

| Andreiu68 a răspuns:

Nu ai ce face, e firesc normal, poate ea simte asta ori nu iti spunr sa nu te simti prost, ori ii place ce simte. Daca e o fata mai asa deschisa ai putea sa ii spui ca uite asa se trezeste baiatu si o sa inteleaga.

| Anto3457899 a răspuns:

Eu zic ca este ceva normal deoarece esti atras de ea. încearcă sa faci asta sa nu se observe si încerci sa te controlezi