| Vager a întrebat:

Salut. Deci eu cu prietena mea ajungem in punctul de intimitate. Eu doresc si imi si iese. Să ii fac degețica/laba/masturbare. Si desigur ca ii place. Problema este ca am observat ca se simte nevoita sa imi întoarcă acea placere. Dar de cum se apucă de asta. Se termina rapid totul. Cum as putea sa fac ca sa nu se mai simta nevoita sa faca asta si sa ma lase cumva pe mine sa ii dau toata plăcerea ca sa o aduc la orgasm fara sa mi-o faca si ea si sa se termine totul înainte sa fi inceput ca lumea macar)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbind cu ea!
Asa cum ai explicat aici, poti sa-i explici si ei, fara jena, ca aceea a disparut cand ati inceput sa va jucati cu organele sexuale.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Dragostea este reciprocă"!
Dar nu sunt lamurit cu o chestie. Cum ii faci labă?

| Vager explică (pentru darrio2007):

Am enumerat alte cateva sinonime pentru a înțelege orice speță de om)) aparent la tine nu o funcționat

| darrio2007 a răspuns (pentru Vager):

Ce amuzant esti! Dupa ce ca esti naiv tot tu esti cu clanța mare.

| mihai69 a răspuns:

E frumos din partea ei. Dar dacă nu-i spui că tu nu vrei asta, ea nu are de unde să știe.
Deci... comunicare!

| Emilian65 a răspuns:

Se termina ea, sau termini tu înainta de actul sexual normal?

| StoicAnalysis a răspuns:

Prietena ta e cumva din Tailanda?

| vidia a răspuns:

Începe prin a nu-i mai face laba ei.