| Kawasakik a întrebat:

Salut deci eu cu prietena mea am facut sex anal acum o luna imediat dupa ce i s-a terminat menstruatia iar apoi in timpul perioadei fertile urmatoarea luna. Nu am ejaculat in niciunul din cazurile de mai sus, iar ea este si virgina. Menstruatia trebuia sa i vina pe 20. O dor sanii foarte tare de 2 saptamani aproape, rinichii uneori si ovarele la fel uneori, a durut o si sub burta, dar i-a trecut, a usuturat o si la gaura la vagin, iar aseara a avut probleme cand sa faca treaba mica se simtea plina, dar facea foarte putin si mergea foarte des. Eu i-am spus ca este o infectie sau a racit la ovare, pentru ca inainte cam acum 3 saptamani a stat pe jos pe parchet si era rece, a mai avut probleme in februarie cand menstruatia i s-a terminat pe 27 februarie, iar urmatoarea menstruatie a venit pe 16 aprilie. Ea insista ca ar fi insarcinata, adica are frica asta, dar eu i-am spus ca nu are cum. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și să fi ejaculat în ea n-are cum să rămână la anal

| DeyCj a răspuns:

.Gravidă, imposibil, chiar dacă ejaculai.Cu ce simptome are, cam spre răceală ar fi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci tu intrebi daca exista sansa sa ramana insarcinata de la sexul anal? :/

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca de la un sex anal nu este posibil sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu e însărcinată de la sex anal.

| NotNamed a răspuns:

Logic ca nu are cum. Dar din moment ce doar i.ai spus ca nu are cum sa ramana, fara sa ii dai o explicație stiintifica n.ai rezolvat nimic. Cati ani are si sub ce piatră a trait de inca nu realizează ca pentru a face un copil trebuie sa ii bagi penisul in vagin, ea sa fie in perioada fertilă iar tu sa ejaculezi spermuta. Spermuta ii intra in vaginel, se intalneste cu domnișoara ovulet si se unesc, iar din acel punct cu timpul incep sa de formeze organele, membrele, sa.si mărească volumul si asa se nasc oamenii si orice animal.