| anonim_4396 a întrebat:

Deci: imi place de fostul prietenlaughing suntem la aceeasi scoala si vorbim des. Cum pot sa stiu daca mai simte ceva pentru mine? Cum sa-i atrag atentia?

4 răspunsuri:
| 26andrei26 a răspuns:

Sincer,,,fostul..cum p*** mea v-ati despartit daca inca simti ceva pentru el!? si acum speri ca el sa simta ceva pentru tine sa fiti din nou impreuna. daca e din vina lui te sfatuiesc un lucru nici daca suferi un timp nu te impaca cu el! in rest daca vrei sigur o relatie cu el.din nou.zii pur si simplu! o sa fie surprins, in sensul bun al cuvantului, asta daca stii ca nu are alta prietena!

| Codre a răspuns:

Pai din moment ce vorbiti foarte des rezulta ca ii atragi atentia, probabil el mai simte ceva pentru tine alfel nu mai vorbea asa des cu tinehappy.
Incearca sa-l intrebi daca mai simte ceva pentru tine spune-i ca ti-a placut cand erati impreuna si vrei sa iei relatia de la inceputhappy! Spor la treabalaughingsmug!

| neutrino a răspuns:

La 16 ani trebuie sa stii ca drumul tau e inainte, nu inapoi. Cultiva-ti demnitatea de om, de femeie, astfel vei fi calcata in picioare si vei plange mult.

| teosbeos a răspuns:

In loc de Cum sa-i atrag atentia? poti sa-i spui direct ca-l placi si sa asteptun raspuns dar daca raspunsul va fi negativ singurul lucru pe care poti sa-l faci este sa mergi mai departe.