| Flaviu7Florin a întrebat:

Deci, încep de la început, în vara am cunoscut o fată, era foarte ok și am început să vorbim destul de mult pana când i-am zis ca o iubesc,mi-a zis ca si ea și chiar m-am bucurat, la o săptămână după asta mi-a zis ca după ce mi-o zis ca ma iubește după vreo 2 zile la sărutat pe unu, nu am zis nimic ca m-am gândit că suntem la început și să nu sfârșesc ceva ce nici nu a început, m-am făcut ca uit și am continuat, cam după aproape o luna ne-am despartit, nu ne mai intelegeam și mereu ne certam și am zis amândoi ca ar fi mai bine sa ne despartim, la 2 săptămâni după ce o început liceul ne-am împăcat, i-am trimis mesaj și cumva am reușit să ne împăcăm, acuma seara mi-a zis ca după ce ne-am despartit în vară la sărutat din nou pe ala, dar a zis ca nu a mai vorbit cu el de atunci și că nici nu se mai salută și sincer nu o cred, tipu ăsta fiind din liceu cu ea.
Ar trebui sa o cred sau nu?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Normal ca nu, intreab-o ce mai simte pentru ala. Poate la fel de bine insa ca ala sa nu o mai bage in seama. Nu ar fi neaparat o problema ca are sentimente si pentru ala. Momentan nici macar nu stii daca sentimentele pentru ala sunt mai puternice decat cele pentru tine.

1 răspuns:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu pot sa cred inca unu manipulat de o javra ordinara, ba frate, ia aminte niciodata sa nu-i spui unei fete ca o iubesti pentru ca aia te va manca de viu si te va omori psihic, cel mai bine, ignor total si cauta o fata normala la cap