| anonim_4396 a întrebat:

deci Maine urmeaza sa ma vad pentru prima data cu prietena mea,si mam descis sa ii iau un trandfir rosu. intrebarea mea este: ce metoda stiti romantice sa il pot oferi in asa fel incat sa ii fac o parere,sa o impresionez. stiu ca nu poti impresiona o fata doar cu un trandafir,sau un cadou,conteaza si cum vorbesti te comporti, dar pur si simplu asa simt pentru ea sa ii dau un trandafir si sa fie cat mai romantic.

Răspuns Câştigător
| SirGilbert a răspuns:

Il iei din timp, mergi inaintea ei(nu sa va intalniti la un local), cand vine spre tine stai cu trandafirul la spate iar cand e in fata ta il scoti si il dai.Ii spui ceva frumos si o saruti.
Dupa care mergeti la restaurant sau unde vreti voi sa mergeti.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pacemaker a răspuns:

Eu il tai, sa ramana coada de 15 cm, si ii spun ca i-as fi luat inca o mie, dar ala a fost singuru la fel de frumos ca ea.

| Xenia16 a răspuns:

Da e romantic, cel mai frumos e sa o surprinzi cand nu se uita sa vii la spatele ei si sa i-l daruiesti.Comporta-te normal si ar trebui sa o intrebi despre ea, astfel incat sa o cunosti.Bafta si distractie placuta la intalnire

| iubesc a răspuns:

Poti sa il oferi stand in genunchi.