| HelpBoy a întrebat:

Salut deci sa incep cu inceputu.
La mine la scoala e o fata de care imi place si as vrea sa stau cu ea dar e o problema.
M-am purtat cam urat cu ea si acum mi-am dat seama ca o plac si ea nu prea mai vorbeste cu mine.
Acum un prieten de al meu care e vecin cu ea incerca sa imi mai puna cate o vorba buna.
Noi nu suntem din acelasi sat da oricum e aproape.
Credeti ca mai am vreo sansa cu ea?
Funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Altair22 a răspuns:

Eu unul nu prea obisnuiesc sa pun pe altii sa'mi rezolve mie esecurile de ordin sentimentalhee hee

Insa tot ce pot spune este ca trebuie sa renunti la demnitate, si sa implori iertare. happy Trebuie tu singur sa mergi la ea si sa-ti ceri scuze in fata ei, si sa-i spui ca o placi enorm. Recunoaste'ti vina...

Nu stiu cat de posibil este acestu lucru, potrivit informatilor pe care ni le furinizezi, dar... ideea este ca in dragoste, singur trebuie sa-ti rezolvi problemele.Nu zic ca prietenul tau nu te va ajuta, dar se va ajunge la un punct de la care trebuie sa o urnesti singur.

Si da... sanse sunt. Fi linisitit, babate big grin

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai trebuie sa iti schimbi radical comportamentul fata de ea si sa ii arati ca iti pare rau cu adevarat pentru ce ai facut in trecut. cere-ti scuze si promite-i ca nu o sa se mai intample! succes!

| emm a răspuns:

Pai ai mai avea o sansabatting eyelashes
incearca sa te intalnesti cu ea, dar doar voi doibatting eyelashes

ai putea sa'i zici vecinului aluia sa'i spuna sa vina intr'un anumit loc si tu sa apari "intamplator" acolobatting eyelashes
si incearca sa'i spui ca o placiwinking
succes:X
>big grin

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa fi cu ea o sa mai ai o sansa... poti sa ii zici la prietenul ala a tau sa te ajute sa va intalniti nu stiu undeva si sa vb cu ea sa fi sincer...succes:*

| laura_9551 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa va intalnitii, sa iti ceri scze si sa ii sp ca o placi. daca si ea simte acelasi lucru sau daca nu ai jicnito asa tare incat poate trece peste asta nu este nici o problema. succes

| Giulia_7302 a răspuns:

Muta-te la pr tau o saptamana