| sabina_9744 a întrebat:

Salut din nou TPU vreauu sa va intreb pe voi ce haine pot sa-mi leg ca sa ma placa baiatul pe care il iubesc? Va rog frumos ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Kerryn a răspuns:

Ohhh Sabi, aici nu ai nevoie de haine! crezi ca baietii aleg fetele pentru haine?

2 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Ideea e sa nu porti

| MnIwant a răspuns:

Offf...Alege ceva ce te avantajeaza dar nu hainele conteaza sabina. daca baiatul te place te place cum esti. de geaba incerci sa faci retusuri si de astea. Daca vrei sa te placata tachineza'l, joacate in parul lui.Chestii de genu'...Nu te lua dupa haine.
Fundita?:X