| DEIAA a întrebat:

Doresc seriozitate! Vreau sa fiu cat mai directa. Am facut dragoste cu prietenul meu, de mai multe ori(precizez insa, ca n-a fost protejat.)Dar pana in momentul de fata nu am avut nici un fel de probleme. Mi-a intaziat ciclu aproximativ doua-trei zile.
Credeti ca ar fi cazul sa-mi cumpar un test?
Ambii suntem extrem de agitati, deja nu mai avem rabdare.
Astept raspunsuri, multumesc!

Răspuns Câştigător
| studmed a răspuns:

Daca trec 10 zile de cand a intraziat ciclul, fa un test. Daca mai ai intrebari, abe_cet pe mess, sunt medic rezident

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Da, normal ca ar trebui.

| badgirl22 a răspuns:

Fa un test de sarcina la 7 zile de intarziere, daca nu e sarcina mergi la medic, e posibil sa ai ovare micropolichistice sau orice altceva. sexul neprotejat nu duce doar la sarcini, ci si la bts-uri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu v ati protejat, da chiar e cazul sa iti cumperi un test.

| ℓσνє a răspuns:

Logic. Fara prezervativ = sanse de 100% sarcinawinking

| andryandreea a răspuns:

Daca pana in momentul de fata nu a fost nici un fel de problema, asta nu inseamna ca mereu va fi asa...atat timp cat este neprotejat mereu exista riscuri, dar mai bine fa un test si vei sti atunci sigur.

| BuburuzaluDutzu a răspuns:

Pai in primul rand da ar trebui sa iti iei un test, dar doua trei zile nu e asa de multbig grin ai putea sa mai astepti un pic... dar pentru orice eventualitate si stii orice meserie are riscurile ei ai vrut placere mai mare sa o faci neprotejat acum nah. risti sa fii ramas. cea mai buna solutie e sa iti iei un test ca sa scapi de indoieliwinking