| Aries a întrebat:

Salut, doresc si eu ceva informatii cu privirea la facultatea de instalatii din cadrul UTCB, pe net mare lucru nu se gaseste desprea ea cat sa ma lamureasca suficient.Doresc sa ma inscriu in anul ce urmeaza la aceasta facultate lla seral ( stiu ca dureaza 5 ani ) dar lucrez si tocmai de aceea vreau sa o fac la seral; media mea de bac este 7.75 iar nota la mate ...tot 7.75. Ce sanse as avea sa intru la buget, sa fac fata, sa rezist? astept ceva pareri.multumesc [ scuzati categoria dar fiind cea mai populata, sper sa am putin noroc]

1 răspuns:
| MMadalina a răspuns:

Nu e categoria potrivita! Risti sa nu primesti nici un raspuns folositor daca nu pui intrebarea acolo unde ii este locul...

O zi buna!happy