| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am vorbit cu o fata o perioada buna de timp, ne-am vazut si ne intelegeam perfect, brusc se schimba la 180 de grade si nu mai o vad interesata deloc. Tin sa mentionez ca a fost super chimie, mai ales la nivel psihic. Parca eram facuti unul pentru celalat.

Nu am mai vorbit cu ea deloc de doua saptamani si un pic. Inainte ma cauta, vorbeam aproape zilnic. Ultimele conversatii au fost initiate de mine si au fost asa si asa. Ea cam de trei saptamani si ceva nu a mai initiat conversatiile.
Sa mai incerc sa mai vorbesc cu ea? Dar cand o vad asa indifirenta nici nu prea mai imi vine...

3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Las-o în treaba ei. Dacă ea nu te mai caută nu o mai caută nici tu. După o să te creadă fraier. Nu-i mai scrie deloc și așteaptă, dacă iti scrie ea după un timp i-a o atitudine indiferenta și aplica-i același tratament.

| Hereiam7 a răspuns:

Spune-i odata ce te deranjeaza, ca nu iti mai scrie, nu te mai cauta, intreab-o ce s-a intamplat, si indiferent de motive sau scuze pe care ti le zice, apoi nu ii mai scrie, nu o mai cauta. Iti zic din experienta, asa sunt unii, se obisnuiesc sa te vada lesinat si nu dau doi bani pe tine. Daca e sa fie vine singura la tine si iti scrie, te cauta, daca nu, nu si da-o incolo.

| alexalx1234 a răspuns:

Las-o naibii că are pe altcineva. Oricum fetele știu doar să profite și să se plângă din orice.