| anonim_4396 a întrebat:

Dupa mult timp in care am fost confuza, mi-am dat seama in final ca sunt atrasa si de fete. Ideea e ca vreau sa am o relatie cu o fata, sa experimentez dar cu toata pandemia asta si vremea de afara care se strica...nu prea vad multe posibilitati de a cunoaste pe cineva...in urmatoarele luni
Sfaturi?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Toți avem atracție în diferite grade în funcție persoană spre toate lucrurile despre care conștința ne avertizează că nu sunt bune.Arată-mi tu o fată care se uită 2 luni zilnic la filme cu lesbinene și pe urmă nu simte nimic când vede o fată frumoasă.Mai bine roagî-te lui Dumnezeu, citește Noul Testament, Psalmii nu-ți mai explora toate atracțiile păcătoase.

| mihai69 a răspuns:

Caută una care deja a fost infectată și s-a vindecat - măcar știi că e imună acum.
Sau nu despre teama de COVID19 e vorba?
Oricum, există s@ituri și forumuri care te pot ajuta, unde persoane cu alte orientări sexuale decât hetero se adună și socializează.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hopa.
Pai nu este problema, faci ceea ce simti.

Referitor la cum ai putea sa intalnesti o persoana cu aceleasi orientari ca ale tale... greu de zis. Pur si simplu comunica cu diferite persoane, in mediul real, cat si virtual si vezi ce iese.

| Sofer a răspuns:

Începe sa vorbești cu fete și poate vei descoperi pe cineva care are aceeasi plăcere.

| Musca88 a răspuns:

Stai in casa pana la primavara.

| Ochialbastri99999999 a răspuns:

Ce p... A mea te bagi peste tot cu răspunsuri de c. T