| adbu a întrebat:

Dupa o prima intalnire cu o fata, la despartire a zis ca o sa ne mai vedem. De atunci ( o luna jumatate a trecut) am mai ofertat-o eu de doua ori. O data a zis ca e ocupata si a doua oara a zis ca nu e in oras si ca ma cauta ea cand ajunge (iar asta nu s-a mai intamplat). Sa inteleg ca nu mai doreste sa iasa impreuna cu mine? Prima intalnire a decurs ok cat de cat (am facut o rezervare la o cafenea, am fost punctual, am fost politicos, am platit nota....chiar ea s-a simtit datoare si de asta ar fi dorit sa ne revedem).

8 răspunsuri:
| PogChamp a răspuns:

Cauta alta, daca era interesata nu era "ocupata" si chiar daca era ocupata gasea un interval liber in program sa-si faca timp si nu te lasa ca ultimu om in plop. Iti pierzi timpu cu tipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este interesata de tine.

| darrio2007 a răspuns:

Nu putea sa iti spuna din prima ca nu vrea sa va mai vedeti.Nu ai inteles? Te-a refuzat politicos.

| RAY a răspuns:

Man cand o fata te place se ofera ia la doua intarnire, bine ca nu te-a bagat in freindzone, asta e mergi inainte, isi pierzi timpul cu ia daca continui, eu spun ca in primele 10 minute cam sti daca isi place de cineva, fizicul conteaza foarte, situatia materiala, astea fac o buna impresie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar e interesata!

| sofisis a răspuns:

E clar ca nu mai vrea sa iasa cu tine. Daca voia cu adevarat, iesea in maxim o saptamana la o a doua intalnire.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fata ti-a dat de inteles ca nu este interesata, trebuie sa fi mai indraznet, fetele apreciaza sa le prinzi de buci

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ai dat-o in bara undeva. Ori nu te-ai uitat in ochii ei, ori ai aprobat-o de prea multe ori, ori ea ti-a povestit despre pisicuta ei pe care o doare burtica iar tu ai fost fascinat de povestile ei si de frumusetea ei, ai platit nota, mai lipsea sa te pui peste o balta sa calce pe tine sa nu-si murdareasca tocurile. Cu astfel de baieti a mai iesit si e cam satula. Provoac-o, starneste-i curiozitatea, critic-o intr-un mod amuzand si creativ, atinge-o cand vrei tu, intelge ca tu esti barbatul, tu esti cauza si ea este efectul. La date-ul tau si la insitentele tale fata de ea, tu ai fost efectul si ea cauza.